Wypróbuj za darmo

Program hotelowy na Apple iPhone, iPad, Mac Book, Macintosh

Program hotelowy na Apple iPhone, iPad, Mac Book, Macintosh

Szukasz programu hotelowego działającego na urządzeniach Apple? Już jest! NFHotel działa na: iPhone, iPad, Mac Book, Macintosh - wypróbuj nasz program recepcyjny.

Apple swoją światową renomę uzyskał dzięki tworzeniu niezwykle eleganckich, a przy tym banalnie prostych w obsłudze urządzeń. Właśnie dzięki kolejnym Macintoshom czy iPhone’om wiele zupełnie “zielonych” w temacie osób stawiało pierwsze kroki w świecie najnowocześniejszych technologii. Firma z nadgryzionym jabłkiem w logo bez wątpienia wytyczyła wiele trendów, ma też jednak parę rzeczy za uszami. Bodaj najczęściej wysuwanym w kierunku kalifornijskiego giganta zarzutem jest kiepska kompatybilność jego maszyn z najpopularniejszymi programami komputerowymi. Klienci Apple’a regularnie skazani są na alternatywny - nie zawsze równie funkcjonalne. Polska branża turystyczna długo mogła utyskiwać na brak dobrego programu hotelowego w rodzimym języku, który uruchamiałby się na wszelkich Mac’ach i iP’ach. NFHotel zmienił ten stan rzeczy.

Dostęp z dowolnego miejsca na świecie
Rozwiązanie jest całkiem proste - bogaty zestaw narzędzi od NetFactory nie rozpakowuje się na żadnym z dysków użytkownika, nie instaluje się w systemie nie jest też klasyczną smartfonową aplikacją. Do prawidłowego działania wymaga jedynie połączenia internetowego oraz przeglądarki internetowej - nieważne czy będzie to Firefox, Internet Explorer i jego mutacje, Opera, google’owy Chrome czy apple’owe Safari. Typ urządzenia na NFHotel nie ma już żadnego wpływu, równie dobrze może to być któryś z iPadów, wysłużony domowy pecet albo high-endowy Mac Book Pro. Wszystkie operacje programu wykonywane są za pośrednictwem odpowiednio zabezpieczonej chmury. Tym samym to znakomity program recepcyjny na Maca i pozostałe maszyny Apple.

Bezstresowa praca w terenie
Również dla tych, którzy dużo podróżują i w neseserze niekoniecznie znajdzie się miejsce na solidnego Mac Booka. Za to iPad - jak najbardziej. Dzięki czytelnemu i intuicyjnemu grafikowi rezerwacji (podstawowy ekran programu) NFHotel bardzo dobrze sprawdza się na urządzeniach mobilnych. Czytelna legenda kolorystyczna sprawia, że już pierwszy rzut oka pozwala zorientować się w aktualnej sytuacji. A jedno dotknięcie tabletu pozwala dostać się do bardziej szczegółowych i zaawansowanych narzędzi, ułatwiających zarządzanie całością. Generowanie faktur, miesięcznych zestawień i innych raportów pozwala utrzymać pełną kontrolę bez osobistej obecności.

Wsparcie największych
NFHotel został pozytywnie zweryfikowany przez Booking.com - prawdopodobnie najważniejszy portal pośredniczący pomiędzy hotelami, pensjonatami i obiektami noclegowymi z innych kategorii, a gośćmi poszukującymi oferty stosownej do swoich wymagań. Dzięki temu program można podłączyć do extranetu - wtedy nie trzeba już osobiście zmieniać statusu poszczególnych pokoi na koncie w portalu. NFHotelowy booking engine sprawdza i zmienia takie rzeczy automatycznie, a wbudowany channel manager dba także o to, by nie dochodziło do podwójnych rezerwacji z różnych źródeł. Niezbędne powiadomienia sms, dotyczące najistotniejszych kwestii w systemie rezerwacji online, będą lądowały na skrzynce iPhone’a.

Prowadzisz hotel i korzystasz z gadżetów Apple?
Wtedy NFHotel okazuje się być idealnie skrojony pod Twoje potrzeby. Bez najmniejszych wątpliwości korzystanie z programu wydatnie przyspieszy wiele czynności w pracy, a niektóre praktycznie w całości wykona za Ciebie. Dodatkowo uniwersalność systemu pozwoli Ci mieć nad wszystkim pieczę zawsze i wszędzie. Intuicyjność i prostota interfejsu przy zachowaniu sporego zaawansowania dostępnych możliwości - jak NFHotel wypada w porównaniu ze wzorowymi w tym zakresie Macintoshami, iPhone’ami, Mac Bookami czy iPadami? Najlepiej będzie sprawdzić program osobiście i wtedy wyrazić swoją opinię.

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Dowiedz się:
 • jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
 • jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
 • czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
 • jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Anna Piaścik
 

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Sięgnij po darmową wiedzę!
Dowiedz się:
jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności