Program hotelowy na Apple iPhone, iPad, Mac Book, Macintosh

Szukasz programu hotelowego działającego na urządzeniach Apple? Już jest! NFHotel działa na: iPhone, iPad, Mac Book, Macintosh - wypróbuj nasz program recepcyjny.

Apple swoją światową renomę uzyskał dzięki tworzeniu niezwykle eleganckich, a przy tym banalnie prostych w obsłudze urządzeń. Właśnie dzięki kolejnym Macintoshom czy iPhone’om wiele zupełnie “zielonych” w temacie osób stawiało pierwsze kroki w świecie najnowocześniejszych technologii. Firma z nadgryzionym jabłkiem w logo bez wątpienia wytyczyła wiele trendów, ma też jednak parę rzeczy za uszami. Bodaj najczęściej wysuwanym w kierunku kalifornijskiego giganta zarzutem jest kiepska kompatybilność jego maszyn z najpopularniejszymi programami komputerowymi. Klienci Apple’a regularnie skazani są na alternatywny - nie zawsze równie funkcjonalne. Polska branża turystyczna długo mogła utyskiwać na brak dobrego programu hotelowego w rodzimym języku, który uruchamiałby się na wszelkich Mac’ach i iP’ach. NFHotel zmienił ten stan rzeczy.

Dostęp z dowolnego miejsca na świecie
Rozwiązanie jest całkiem proste - bogaty zestaw narzędzi od NetFactory nie rozpakowuje się na żadnym z dysków użytkownika, nie instaluje się w systemie nie jest też klasyczną smartfonową aplikacją. Do prawidłowego działania wymaga jedynie połączenia internetowego oraz przeglądarki internetowej - nieważne czy będzie to Firefox, Internet Explorer i jego mutacje, Opera, google’owy Chrome czy apple’owe Safari. Typ urządzenia na NFHotel nie ma już żadnego wpływu, równie dobrze może to być któryś z iPadów, wysłużony domowy pecet albo high-endowy Mac Book Pro. Wszystkie operacje programu wykonywane są za pośrednictwem odpowiednio zabezpieczonej chmury. Tym samym to znakomity program recepcyjny na Maca i pozostałe maszyny Apple.

Bezstresowa praca w terenie
Również dla tych, którzy dużo podróżują i w neseserze niekoniecznie znajdzie się miejsce na solidnego Mac Booka. Za to iPad - jak najbardziej. Dzięki czytelnemu i intuicyjnemu grafikowi rezerwacji (podstawowy ekran programu) NFHotel bardzo dobrze sprawdza się na urządzeniach mobilnych. Czytelna legenda kolorystyczna sprawia, że już pierwszy rzut oka pozwala zorientować się w aktualnej sytuacji. A jedno dotknięcie tabletu pozwala dostać się do bardziej szczegółowych i zaawansowanych narzędzi, ułatwiających zarządzanie całością. Generowanie faktur, miesięcznych zestawień i innych raportów pozwala utrzymać pełną kontrolę bez osobistej obecności.

Wsparcie największych
NFHotel został pozytywnie zweryfikowany przez Booking.com - prawdopodobnie najważniejszy portal pośredniczący pomiędzy hotelami, pensjonatami i obiektami noclegowymi z innych kategorii, a gośćmi poszukującymi oferty stosownej do swoich wymagań. Dzięki temu program można podłączyć do extranetu - wtedy nie trzeba już osobiście zmieniać statusu poszczególnych pokoi na koncie w portalu. NFHotelowy booking engine sprawdza i zmienia takie rzeczy automatycznie, a wbudowany channel manager dba także o to, by nie dochodziło do podwójnych rezerwacji z różnych źródeł. Niezbędne powiadomienia sms, dotyczące najistotniejszych kwestii w systemie rezerwacji online, będą lądowały na skrzynce iPhone’a.

Prowadzisz hotel i korzystasz z gadżetów Apple?
Wtedy NFHotel okazuje się być idealnie skrojony pod Twoje potrzeby. Bez najmniejszych wątpliwości korzystanie z programu wydatnie przyspieszy wiele czynności w pracy, a niektóre praktycznie w całości wykona za Ciebie. Dodatkowo uniwersalność systemu pozwoli Ci mieć nad wszystkim pieczę zawsze i wszędzie. Intuicyjność i prostota interfejsu przy zachowaniu sporego zaawansowania dostępnych możliwości - jak NFHotel wypada w porównaniu ze wzorowymi w tym zakresie Macintoshami, iPhone’ami, Mac Bookami czy iPadami? Najlepiej będzie sprawdzić program osobiście i wtedy wyrazić swoją opinię.

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Dowiedz się:
  • jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
  • jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
  • czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
  • jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Anna Piaścik
 

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Sięgnij po darmową wiedzę!
Dowiedz się:
jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonelaptop-phonechart-barsdiamondearthsmilealarmclockcrossmenucross-circlelayers