Wypróbuj za darmo
Aktualności
Booking Engine

Chcesz rozwijać z nami swoją firmę?

Jeszcze jeden

Bo kiedy wydaje nam się, że przez kolejny problem już nie przejdziemy, pojawia się mailowa wiadomość od naszego Klienta wrzucona przez dział obsługi na wspólny czat, albo krótkie podsumowanie rozmowy, którą dzieli się sprzedawca, albo wzruszające historie przynoszone przez naszych konsultantów na firmowe spotkania.

To dzięki takim chwilom wiemy, że warto znów dać z siebie wszystko. Pcha nas do przodu myśl „Jeszcze jeden”: jeszcze jeden Przedsiębiorca, który może spać spokojnie, jeszcze jeden, który w końcu pogra z synem w piłkę, jeszcze jeden, który nareszcie, po 20 latach harówki, zaczyna zarabiać godne pieniądze, jeszcze jeden…

Każdy z nas, pracowników Coraz Lepszej Firmy, ma w głowie swojego własnego „jeszcze jednego”. To człowiek, którego historii nie zapomni; taki, na którego życie autentycznie wpłynęliśmy, ale to jednocześnie człowiek, który dopiero stanie na naszej drodze, o którego warto powalczyć.

I owszem są też inne czynniki, które motywują nas do pracy… Bo czy Paweł Królak dobrze nam płaci? – Zdecydowanie. Czy obowiązki są maksymalnie dopasowane do naszych predyspozycji i zdolności? – Oczywiście. Czy czujemy, że mamy wpływ na to, co dzieje się w firmie? – Jasne.

Dziękujemy

Te wszystkie historie pokazują jedno – my wszyscy, zespół Coraz Lepszej Firmy, mamy codziennie do czynienia z niezwykłymi Klientami.

Co znaczy: niezwykłymi?

To znaczy z takimi, którzy walczą. Mimo wszystko. Przecież żeby przetrwać z własną firmą to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 2 lat w Polsce i na świecie, naprawdę nie można być zwyczajnym człowiekiem, nie sądzisz, Czytelniku?

Dlatego misja Coraz Lepszej Firmy wybrzmiewa dzisiaj mocniej niż kiedykolwiek wcześniej i ma dla nas jeszcze większe znaczenie:

„Wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce.Przedsiębiorcy powinni być doceniani i stawiani za wzór, bo to oni są dziś prawdziwą elitą. To ludzie gotowi do działania, przyjmowania odpowiedzialności, otwarci na ryzyko w stopniu niewyobrażalnym dla osoby, która nie jest Przedsiębiorcą. Tylko tacy ludzie autentycznie zmieniają świat.

Dlatego wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać”.

Możemy Ci bezpośrednio towarzyszyć na tej drodze

Współpracując z setkami przedsiębiorców, widzieliśmy to wiele razy, że gdy poznasz swoje talenty i tak ułożysz firmę, aby je wykorzystywać, wtedy będziesz osiągał najlepsze rezultaty. I to bez tych olbrzymich kosztów, jakie ponosisz teraz...

Przeprowadzimy Cię przez ten proces

Nasz konsultant będzie Twoim zaufanym doradcą, który pomoże Ci rozpoznać i rozwinąć Twoje mocne strony oraz tak ułożyć firmę, abyś je w pełni wykorzystywał. Chodzi o to, żeby Twoja wiedza i doświadczenie zaczęło procentować w praktyce.

Wreszcie odzyskasz czas na strategiczną pracę nad swoim biznesem i zobaczysz realne efekty swojej pracy...
Bo zasługujesz na firmę, z której będziesz dumny.

Chcesz rozwijać z nami swoją firmę?
Wreszcie odzyskasz czas na strategiczną pracę nad swoim biznesem i zobaczysz realne efekty swojej pracy...
Zadzwoń
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności